Home

Schrijf u nu in voor de Vijftig+ nieuwsbrief

De grote veiling van boeken, kunst en curiosa. Kijkdagen: 2 tot en met 4 mei 2014, 11-17 uur. Veiling: Dinsdag 6 mei om 19.00 + woensdag 7 mei om 14.00. Beiden in de Burcht, Henri Polaklaan 9, Amsterdam.

In een uitgebreide collectie oude boeken biedt men een almanack/gebedenboek uit 1545 aan, volledig op perkament geschreven, met prachtige cirkelvormige calendaria en fraai gedecoreerde initialen. Er is een kleine, bijzondere verzameling 20ste eeuwse Nederlandse literatuur, Een collectie originele gesigneerde foto’s door Cor Jaring , zeldzame boekuitgaves van Joan vd Keuken en Ed vd Elsken en vele 19e eeuwse foto’s en albums.

Op 7 mei komt het eerste deel van een grote privé-collectie uit Indonesie onder de hamer. Deze eerste keus bestaat uit 100 werken, waaronder "Verhandelingen over de natuurlijke geschiedenis der Nederlandsche overzeese bezittingen", met schitterende kleurenlithografie , Wouter Schouten's Oost-Indische Voyagie 1676 en Curieuse Aenmerckingen der bysonderste Oost- en West-Indische Verwonderens-waerdige Dingen door S. de Vries, 4 vols., 1682. Kijk op de website voor meer informatie: www.zwiggelaarauctions.nl

Verschijnt 11x per jaar
Jaarabonnement: € 12,50
Redactie:
Advertenties:
Alle afdelingen tel: 072 5715013
Magazine voor 50-plussers

floorfriendly